Najczęściej zadawane pytania

Rower - ładowarka

Telefony komórkowe, tablety, ebooki… Generalnie wszystkie urządzenia mobile wyposażone w gniazdo ładowania Micro Usb, Usb-C oraz iPhone. 

Ładowarka generuje prąd o mocy 5V oraz maksymalnym natężeniu 1,5 A.

165 -190 cm. Dodatkowo rower – ładowarka posiada regulację siodełka na tzw. szybko zamykaczu – zmiana ustawienia wysokości siodła nie wymaga użycia narzędzi. 

Nie. Urządzenie jest bardzo ciche – jedyne co usłyszymy podczas użytkowania roweru to cichy odgłos tarcia opony o rolkę – prądnicę.

Tak. Rower – ładowarka generuje prąd generuje prąd o mocy 5V oraz maksymalnym natężeniu 1,5 A – to dokładnie takie wartości jakie wytwarza „normalna” sieciowa ładowarka na 220V. 

Dodatkowo większość współczesnych telefonów po podłączeniu kabla zasilającego automatycznie dopasowuje prąd ładowania do poziomu naładowania baterii.

Nie. Rower – ładowarka jest urządzeniem, które samoczynnie wytwarza prąd – nie wymaga podłączenia do gniazda sieciowego 220V.

To zależy od wielu czynników: poziomu naładowania baterii, pojemności baterii, tego czy podczas ładowania korzystamy z telefonu, jakie funkcje w telefonie są uruchomione (Wi-fi, Bluetooth, GPS, NFC itp.) generalnie w korzystnych warunkach naładowanie 10% baterii trwa ok. 15 minut.

W rowerze raz na miesiąc należy skontrolować ciśnienie w oponie (w zestawie z rowerem jest nie duża pompka pozwalająca szybko uzupełnić ciśnienie w dętce), 

Pozostałe czynności serwisowe uzależnione są od intensywności użytkowania roweru.

Generalnie raz na rok dobrze jest zrobić przegląd roweru: kontrolna napięcia łańcucha, kontrolna naprężenia szprych, kontrola połączeń śrubowych, kontrola zużycia ogumienia itp.

Rower – ładowarka powinien być ustawiony przy stole / blacie o wysokości 110 – 130 cm.

Jedno stanowisko rower + stół zajmuje około 1,5 m2.

Cena roweru – ładowarki uzależniona jest od specyfikacji technicznej roweru – malowanie, naklejki, rodzaj siodła, pedałów itp. 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu – postaramy się przygotować ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Ze względu na fakt, iż wszystkie rowery powstają na indywidualne zamówienie klienta czas realizacji zamówienia to 2-4 tygodni.