Wynajem

Zastanawiasz się, czy na pewno Rower – ładowarka to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej firmie ?  

Chciałbyś sprawdzić jakim zainteresowaniem cieszyło by się takie stanowisko w Twoim biurze ?

Organizujesz event / przygotowujesz się do ważnych targów, na których chciałbyś ciekawie zaprezentować swoją firmę oraz przykuć uwagę ludzi ?

Chcesz zorganizować konkurs na największą ilość wyprodukowanej energii elektrycznej pomiędzy działami / oddziałami w Twojej firmie ?

 

Zadzwoń lub napisz. Porozmawiajmy, postaramy się odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. 

Udostępniamy możliwość wynajmu naszych stanowisk na dowolny okres czasu.

Wyścigowy tor samochodowy – w skład stanowiska wchodzą: dwa rowery, dwa trenażery wraz z elektroniką pozwalającą przetwarzać energię mechaniczną na energię elektryczną niezbędną do napędzania samochodów, stół z torem wyścigowym, dwa samochody, elektroniczny system pomiaru czasu przejazdu dla każdego z graczy (bieżące okrążenie, najlepsze okrążenie, zwycięzca wyścigu). 

Tor wynajmujemy z osobą prowadzącą zawody: animator prowadzi zawody, mierzy czasy przejazdów uczestników, zarządza kolejką i zachęca do wzięcia udziału w zabawie. 

Działamy na terenie całej Polski. 

Tor jest dostępny również w wersji dla dzieci tych starszych i młodszych 🙂 – rowery są dostosowane dla dzieci w wieku 4-6 lat, 6-15 lat oraz 14-18 lat.

Wyścigowy tor samochodowy to doskonała i niepowtarzalna atrakcja na twój event, przyjęcie, dzień sportu / dzień roweru / dzień dziecka itp.